Rehmedis – Rehabilitacja Warszawa

rehabilitacja warszawa       Rehmedis – to specjalistyczna klinika leczenia schorzeń narządu ruchu.  Doświadczony zespół lekarzy i fizjoterapeutów pracujący najbardziej skutecznymi metodami, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług medycznych. Precyzyjne procedury leczenia i indywidualny system rehabilitacji standard kliniki..

    Rehabilitacja odbywa się w jednoosobowych salach rehabilitacyjnych co gwarantuje komfort, intymność i jeszcze skuteczniej wpływa efekty leczenia. Pacjent jest rehabilitowany indywidualnie, co oznacza, że diagnostyka, leczenie, rehabilitacja, procedury profilaktyczne są dostosowane do jego indywidualnych uwarunkowań, typu choroby, aktywności fizycznej, schorzeń dodatkowych, trybu pracy zawodowej, hobby, nawyków.

    Każdy leczony pacjent ma przydzielonego specjalistę, z którym jest w stałym kontakcie przez 7 dni w tygodniu, co daje pewność i gwarancje kontroli nad przebiegiem rehabilitacji. Rehmedis stale wprowadza liczne innowacje w zakresie rehabilitacji, koncentrując się na doskonaleniu metod rehabilitacji, procedur postępowania, systemu koordynacji i kontroli leczenia pacjenta na każdym jej etapie, dbając o to, by leczenie w Rehmedis miało trwały efekt.

Uruchomiony przez Rehmedis blog to kolejny krok do dzielenia się z pacjentami wiedzą specjalistów, który umożliwia dyskusje i pozwala wspólnie rozwiązywać problemy zdrowotne.

Zapraszamy

Rehmedis Rehabilitacja Warszawa
Al. Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa-Centrum
tel. 22 247 83 37
tel. 609 844 44
 

Dodaj komentarz